Reklama

Jutro otwarcie przemyskiego lodowiska! Wstęp za złotówkę


Jutro, 11 listopada br., w samo południe, sezon na lodowisku przy ul. Sanockiej 12 w Przemyślu zostanie oficjalnie zainaugurowany. Z tej okazji dla wszystkich chętnych wstęp będzie po symbolicznej złotówce! Zapraszamy!


– Bardzo się cieszymy, że tak szybko się nam to wszystko udało. Jeszcze nigdy w historii w pierwszej połowie listopada przemyskie lodowisko nie było do dyspozycji wszystkich chętnych, miłośników i amatorów ślizgów na lodzie

– powiedziała dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska.

Jak już wspomnieliśmy, z tej wyjątkowej okazji wstęp dla wszystkich kosztować będzie tylko 1 zł! Lodowisko otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Z wyjątkiem wtorków, kiedy lód będzie udostępniany od g. 12 (także do g. 20). Będą oczywiście przerwy techniczne na prace pielęgnacyjne nad lodem. W dni powszednie rolba wjeżdżać będzie dwukrotnie. Od g 14.30 do g.15 oraz od g. 17 do g. 17:30. W soboty, niedziele i święta natomiast trzy razy – od g. 12 do g. 12.30, od g. 14.30 do g. 15 oraz od g. 17 do g. 17.30.

Reklama

Bilet normalny, godzinny kosztuje 16,50 zł (dla posiadaczy Przemyskiej Karty Mieszkańca – 15 zł), bilet ulgowy natomiast, także na godzinę szaleństw, kosztuje 13,50 zł (dla posiadaczy Przemyskiej Karty Mieszkańca – 12 zł). Oczywiście poza dniem jutrzejszym.

Na najmłodszych czekają pingwinki do nauki jazdy! Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu – jednorazowe wypożyczenie to koszt 13 zł, z Przemyską Kartą Mieszkańca – 10 zł.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/11/2025 19:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama