Jutro, 11 listopada br., w samo południe, sezon na lodowisku przy ul. Sanockiej 12 w Przemyślu zostanie oficjalnie zainaugurowany. Z tej okazji dla wszystkich chętnych wstęp będzie po symbolicznej złotówce! Zapraszamy!
– Bardzo się cieszymy, że tak szybko się nam to wszystko udało. Jeszcze nigdy w historii w pierwszej połowie listopada przemyskie lodowisko nie było do dyspozycji wszystkich chętnych, miłośników i amatorów ślizgów na lodzie
– powiedziała dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska.
Jak już wspomnieliśmy, z tej wyjątkowej okazji wstęp dla wszystkich kosztować będzie tylko 1 zł! Lodowisko otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Z wyjątkiem wtorków, kiedy lód będzie udostępniany od g. 12 (także do g. 20). Będą oczywiście przerwy techniczne na prace pielęgnacyjne nad lodem. W dni powszednie rolba wjeżdżać będzie dwukrotnie. Od g 14.30 do g.15 oraz od g. 17 do g. 17:30. W soboty, niedziele i święta natomiast trzy razy – od g. 12 do g. 12.30, od g. 14.30 do g. 15 oraz od g. 17 do g. 17.30.
Bilet normalny, godzinny kosztuje 16,50 zł (dla posiadaczy Przemyskiej Karty Mieszkańca – 15 zł), bilet ulgowy natomiast, także na godzinę szaleństw, kosztuje 13,50 zł (dla posiadaczy Przemyskiej Karty Mieszkańca – 12 zł). Oczywiście poza dniem jutrzejszym.
Na najmłodszych czekają pingwinki do nauki jazdy! Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu – jednorazowe wypożyczenie to koszt 13 zł, z Przemyską Kartą Mieszkańca – 10 zł.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze