Reklama

Już sprzedają walentynki

23/01/2015 10:33

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku wraz ze szkolną biblioteką po raz kolejny przygotowali kiermasz rękodzieła, by owoce swojej pracy móc zainwestować w szczytny cel. Podobnie jak przy okazji kiermaszu bożonarodzeniowego celem jest zakup kanapy.

Bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Marta Piróg cały czas pracuje nad tym, by uczniowie „jedynki” ciągle się rozwijali. Kiermasze rękodzieła, które zasilają budżet pracowni artystycznej i pozwalają na zakup materiałów, by dalej tworzyć, są ozdobą i tradycją szkoły, a zakupione na nich drobiazgi niepowtarzalnym prezentem, który ucieszy obdarowanego i wszystkie dzieci aktywnie pracujące na zajęciach, by w ich bibliotece pojawiła się kanapa. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości