– O tym, że z parkowaniem w Przeworsku jest wielki problem, wiedzą chyba wszyscy kierowcy. Ta sytuacja dotyczy również okolic dworca PKP, bo wyznaczony tutaj parking jest niewystarczający. Za parkowanie w nieodpowiednim miejscu Straż Ochrony Kolei zostawia za wycieraczką karteczki, co wiąże się z nałożeniem kary pieniężnej lub upomnieniem. PKP jest na uboczu, więc ciężko byłoby zaparkować auto gdzieś indziej, w pobliżu nie ma innego parkingu. To przede wszystkim wielki problem dla osób, które, jadąc do pracy, codziennie zostawiają tutaj samochód i przesiadają się do pociągu. Wiadomo, że po to są przepisy, aby ich przestrzegać, ale tutaj nikt nie parkuje w niedozwolonych miejscach dlatego, że ma taki kaprys, tylko dlatego, że nie ma wystarczająco dużo miejsca. Kierowcy, którzy parkują na uboczu, robią to tak, aby nie zagrażać bezpieczeństwu innych osób ani nie blokować przejazdu innym samochodom. Myślę, że stosowanie kar pieniężnych czy upomnień jest niesprawiedliwe, bo wielu kierowców
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Sprawiedliwość " , niejedno ma imię . Gdy trzeba zarobić , to nawet porozbijana na spółeczki PKP , potrafi najpierw myśleć o mamonie , a dopiero potem mówi o "bezpieczeństwie , które ponoć jest dla tej instytucji "PRIORYTETEM" .ZWYKŁA OBŁUDA , ŚMIERDZI NA KILOMETR.
"Sprawiedliwość " , niejedno ma imię . Gdy trzeba zarobić , to nawet porozbijana na spółeczki PKP , potrafi najpierw myśleć o mamonie , a dopiero potem mówi o "bezpieczeństwie , które ponoć jest dla tej instytucji "PRIORYTETEM" .ZWYKŁA OBŁUDA , ŚMIERDZI NA KILOMETR.