100 miejscowości w całym kraju odwiedzi mobilny gabinet lekarski, w którym bezpłatnie będzie można wykonać badania profilaktyczne pomocne w diagnozie chorób układu sercowo- naczyniowego. Przemyślanie będą mogli z nich skorzystać we wtorek, 28 listopada.
W kardiobusie pacjenci będą mogli poddać się takim badaniom, jak: EKG, które pozwala ocenić częstotliwość oraz miarowość pracy serca, a także rozmiar oraz położenie komór serca. Ponadto wykwalifikowany personel medyczny wykonywać będzie pomiar ciśnienia, który umożliwia rozpoznanie nadciśnienia tętniczego oraz sprawdzać wskaźnik BMI, określający stopień ewentualnego nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Kardiobus w Przemyślu zaparkuje przy ulicy 3 Maja 1, przy siedzibie apteki będącej partnerem akcji profilaktycznej. Jego personel będzie do dyspozycji pacjentów w godzinach 10 – 16. Następnie mobilny gabinet ruszy do Nowej Sarzyny. By wziąć udział w darmowych badaniach, należy się wcześniej zarejestrować. Zapisy prowadzone będą w okresie 14 dni przed planowanym badaniem, pod tym samym adresem, pod którym odbywać się będą badania.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja NEUCA dla Zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - HARMONICA.PL
YOUTUBE.COM - DLACZEGO NIE POWINNIŚMY JEŚĆ MIĘSA - FILM KTÓRY ODMIENI TWOJE ŻYCIE
A potem czekaj na wizytę 8 miesięcy żeby się dowiedzieć , że tak ma być bo jesteś stary .
NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - HARMONICA.PL
YOUTUBE.COM - DLACZEGO NIE POWINNIŚMY JEŚĆ MIĘSA - FILM KTÓRY ODMIENI TWOJE ŻYCIE
A potem czekaj na wizytę 8 miesięcy żeby się dowiedzieć , że tak ma być bo jesteś stary .