Reklama

Karol Magura mistrzem Polski

09/11/2015 08:30

XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin odbyły się w hali sportowej Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyminie.

Dla Przeworskiego Klub Karate Kyokushin turniej okazał się wielkim sukcesem, ponieważ należący do niego zawodnik Karol Magura zdobył złoto i tytuł mistrza Polski. W mistrzostwach wzięło udział 86 zawodników z 48 klubów.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama