XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin odbyły się w hali sportowej Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyminie.
Dla Przeworskiego Klub Karate Kyokushin turniej okazał się wielkim sukcesem, ponieważ należący do niego zawodnik Karol Magura zdobył złoto i tytuł mistrza Polski. W mistrzostwach wzięło udział 86 zawodników z 48 klubów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze