Z bardzo dobrej strony podczas Mistrzostw Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w karate kyokushin, które rozegrane zostały w Jedliczu zaprezentowali się reprezentanci Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ponad 230 zawodniczek i zawodników z 31 klubów południowej Polski. Podopieczni trenera Dariusza Walasa, zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli drużynowo bardzo wysokie 4. miejsce. Indywidualnie wśród seniorów w konkurencji kumite (walka) po raz kolejny błysnął Karol Magura, zajmując bezapelacyjnie 1. miejsce i zostając jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju. Oskar Kapitowski w swojej kategorii wagowej zajął 3. miejsce. Wśród juniorów 2. miejsce zajęła Sara Dudek, z kolei w kategorii młodzików przeworszczanie zdobyli trzy medale: złote Karolina Barylak i Filip Hawro, brązowy – Michał Chomik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze