Reklama

Karol Magura znowu najlepszy

Z bardzo dobrej strony podczas Mistrzostw Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w karate kyokushin, które rozegrane zostały w Jedliczu zaprezentowali się reprezentanci Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin.

W zawodach wzięło udział ponad 230 zawodniczek i zawodników z 31 klubów południowej Polski. Podopieczni trenera Dariusza Walasa, zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli drużynowo bardzo wysokie 4. miejsce. Indywidualnie wśród seniorów w konkurencji kumite (walka) po raz kolejny błysnął Karol Magura, zajmując bezapelacyjnie 1. miejsce i zostając jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju. Oskar Kapitowski w swojej kategorii wagowej zajął 3. miejsce. Wśród juniorów 2. miejsce zajęła Sara Dudek, z kolei w kategorii młodzików przeworszczanie zdobyli trzy medale: złote Karolina Barylak i Filip Hawro, brązowy – Michał Chomik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama