W Centrum Kulturalnym w Przemyślu czynna jest pokonkursowa wystawa fotografii „Karpackie Oblicza”.
Na jubileuszową, dziesiątą edycję konkursu organizowanego przez CK, zgłoszono 110 fotografii, z których do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 56 prac. Wśród prezentowanych na wystawie zdjęć tradycyjnie króluje pejzaż, reportaż, architektura i fotografia socjologiczna, a tematem jest szeroko rozumiany region Karpat.
Pierwszą nagrodę otrzymał Szymon Muszański z Kopytowa za pracę „Wiosenny odpoczynek”, drugą Przemysław Kruk z Poraja za zestaw prac „Karpackie kobiety I, IV, V”, natomiast trzecią przyznano Weronice Sopel z Jarosławia za zestaw prac „ Roma 1, Roma 2, Czeremcha”. Ponadto 6 równorzędnych wyróżnień otrzymali: Paweł Mularczyk, Jerzy Szlachcic, Wiktor Baran, Grzegorz Król, Krzysztof Madej oraz Artur Wysocki. Nagrodzonym i wyróżnionym autorom serdecznie gratulujemy.
J.S
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze