Reklama

Kartki świąteczne z Jarosławia trafią do najważniejszych instytucji w Polsce

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu dostali nie byle jakie zadanie: wykonują kartki świąteczne, które trafią do 100 ważnych instytucji w całej Polsce.

W marcu br. przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie bardzo zaskoczył dyrekcję Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Poinformował szefa placówki Wojciecha Głąba, że to właśnie jarosławski ośrodek został wybrany spośród setek innych w całej Polsce do przygotowania i wykonania przez uczniów oficjalnych kartek świątecznych.

100 kartek zrobionych w Jarosławiu, z wykorzystaniem tradycyjnych technik plastycznych, zawierających świąteczne motywy wielkanocne, zostanie przekazane przez MEN partnerom oraz zaprzyjaźnionym instytucjom wraz z życzeniami.

Reklama

– Cieszymy się, że możemy w ten sposób zaprezentować umiejętności i talent, ale też staranność i pracowitość uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, działającej w ośrodku. W wykonanie tych małych dzieł sztuki włożyli wszystkie swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że nasze kartki sprawią wiele radości tym, którzy je otrzymają – powiedział dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu W. Głąb.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości