Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już gra! Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.
– W tym roku podczas finału wprowadziliśmy kilka oryginalnych pomysłów, które pomogą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w zbiórce pieniędzy w stosunku do lat ubiegłych. Nowością będzie możliwość wpłacenia pieniędzy nie tylko gotówką, ale i też za pomocą terminala na terenie galerii. Prowadzony będzie kiermasz usług, na którym będzie można... zapewnić sobie możliwość skorzystania m.in. z wymiany opon samochodowych, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego, usług fryzjerskich i kosmetycznych czy lotu szybowcem, oczywiście w zamian za wpłacenie do puszki kwoty minimalnej zależnej od rodzaju usługi. Zapewniam, że będzie się działo. Zapraszamy wszystkich przemyślan – podsumował P. Haliniak.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze