Mateusz Kubiszyn z Lubaczowa po roku przerwy zdobył znowu tytuł Mistrza Polski. Mężczyzna trenuje w jarosławskim KSW Sokół Jarosław. Wygrana otworzyła mu drogę do Mistrzostw Świata, które odbędą się jesienią w Dublinie.
Kickboxer Mateusz Kubiszyn jest złotym medalistą w kategorii full - contact po raz drugi. Zawody odbyły się w ostatni weekend w Luboniu koło Poznania i zgromadziły 198 zawodników z 58 klubów.
W drodze do finału wygrał kolejno z Pawłem Mularczykiem (MMA Devil Międzychód), Grzegorzem Starościakiem (SSW Nokaut) i Szymonem Wąsem (GSWW Najemnik Gliwice). Wszystkie walki eliminacyjne zwycięzył jednogłośną decyzją sędziów 3:0. W finale spotkał się z bardzo utytułowanym zawodnikiem SKF Boksing Zielona Góra - Bogumiłem Połońskim. Walka toczyła się w bardzo wysokim tempie i obfitowała w wiele widowiskowych akcji. Do ostatnich sekund była bardzo wyrównana. Dopiero finisz 3 rundy zdecydował o zwycięstwie Mateusza - podaje trener Jacek Bronowski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze