– Jako zawodowy kierowca jestem wyczulony na bezmyślność tych, którzy mają wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jednym z jej przejawów jest nowo wybudowany most na rzece Wiar, u wylotu ulicy Topolowej, z niebezpiecznym, nieprawidłowo oznakowanym zakrętem. W krótkim czasie już trzeci samochód wypadł z drogi, próbując go pokonać. Moim zdaniem powinno się tam pojawić oznakowanie U-3d, uprzedzające kierującego o koniecznej zmianie kierunku jazdy na szczególnie niebezpiecznych łukach. Kolejny przykład to wjazd z ulicy Ofiar Katynia do odpraw celnych. Czy projektant nie przewidział, że będą tam wjeżdżać tiry o osiemnastometrowej długości? Kręty wjazd można by nieco złagodzić kosztem zielonego placu. Zresztą ślady odciśniętych kół na placu zieleni wskazują, którędy muszą wjeżdżać samochody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze