Burmistrz miasta i gminy Oleszyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zapraszają na kiermasz związany z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.
Do świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. Wzorem innych miejscowości władze Oleszyc organizują I Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 22 grudnia br. na placu przy ratuszu miejskim. Potrwa cztery godziny, od g. 12 do g. 16. Swoje prace będą prezentować członkowie stowarzyszeń kół gospodyń wiejskich czy uczniowie. Na odwiedzających będą czekali m.in. z wykonanymi ręcznie ozdobami bożonarodzeniowymi, stroikami, kartkami świątecznymi, rzeźbami i haftami. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze