Reklama

Kiermasz bożonarodzeniowy w Żurawicy po raz 4. [ZDJĘCIA]

Dzisiaj, 14 grudnia br., na placu przy Urzędzie Gminy w Żurawicy odbył się 4. Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez kilka godzin atrakcji było pod dostatkiem.

Wigilijne przysmaki, niepowtarzalne, bożonarodzeniowe dekoracje, skrzaty, aniołki i bombki, pachnące lasem drzewka, stroiki, pierniki, pierogi i barszcze, rękodzieło to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na tych, którzy zdecydowali się odwiedzić imprezę. Nie mogło oczywiście zabraknąć plenerowego spotkania wigilijnego. Życzenia wszystkim mieszkańcom złożyli wójt gminy Tomasz Szeleszczuk i proboszcz parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Żurawicy i dziekan Dekanatu Żurawica ks. dr Marian Hofman. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję podzielić się opłatkiem, wspólnie pokolędować, a następnie skosztować gorący barszcz, pierogi, gołąbki czy sernik, przygotowanych przez niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Buczkowiczek.

Była i niespodzianka dla najmłodszych! Na finał odbyła się wielka parada mikołajowa dla wszystkich. Tych młodszych i tych starszych. Organizatorem przedsięwzięcia, które na stałe zawitało już do kalendarza imprez gminy był oczywiście Urząd Gminy w Żurawicy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/12/2024 18:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama