Dzisiaj, 14 grudnia br., na placu przy Urzędzie Gminy w Żurawicy odbył się 4. Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez kilka godzin atrakcji było pod dostatkiem.
Wigilijne przysmaki, niepowtarzalne, bożonarodzeniowe dekoracje, skrzaty, aniołki i bombki, pachnące lasem drzewka, stroiki, pierniki, pierogi i barszcze, rękodzieło to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na tych, którzy zdecydowali się odwiedzić imprezę. Nie mogło oczywiście zabraknąć plenerowego spotkania wigilijnego. Życzenia wszystkim mieszkańcom złożyli wójt gminy Tomasz Szeleszczuk i proboszcz parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Żurawicy i dziekan Dekanatu Żurawica ks. dr Marian Hofman. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję podzielić się opłatkiem, wspólnie pokolędować, a następnie skosztować gorący barszcz, pierogi, gołąbki czy sernik, przygotowanych przez niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Buczkowiczek.
Była i niespodzianka dla najmłodszych! Na finał odbyła się wielka parada mikołajowa dla wszystkich. Tych młodszych i tych starszych. Organizatorem przedsięwzięcia, które na stałe zawitało już do kalendarza imprez gminy był oczywiście Urząd Gminy w Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze