Reklama

Kierował pod wpływem alkoholu i miał przy sobie mefedron. Grozi mu do 3 lat więzienia

31/12/2020 08:03

Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który kierował oplem, nie mając uprawnień. Ale to nie wszystko. Popełnił także przestępstwo.

Mundurowych wezwano na miejsce kolizji drogowej w Roźwienicy.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem 35-letni mieszkaniec Jarosławia nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uszkodził samochód. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego. Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. 

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ujawnili przy 35-latku środki odurzające w postaci mefedronu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama