18-latek kierujący volkswagenem golfem nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie wpadł do rowu i zatrzymał się na drzewie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 czerwca, przed północą. Kierujący był trzeźwy.
- W wyniku uderzenia obrażeń doznali kierujący i dwaj pasażerowie w wieku 29 i 17 . Cała trójka trafiła do jarosławskiego szpitala, są oni mieszkańcami Pruchnika. Jako pierwszy, po udzieleniu pomocy, szpital opuścił 17-latek. Pozostali dwaj mężczyźni pozostali pod obserwacją. Na miejscu policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący golfem był trzeźwy. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Pruchniku – relacjonuje Marta Gałuszka, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
O jednego golfa mniej. :-)
Wypierdalaj że swoją glupota