Reklama

Kierowca golfa uderzył w drzewo

13/06/2016 14:57

18-latek kierujący volkswagenem golfem nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie wpadł do rowu i zatrzymał się na drzewie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 czerwca, przed północą. Kierujący był trzeźwy.

- W wyniku uderzenia obrażeń doznali kierujący i dwaj pasażerowie w wieku 29 i 17 .  Cała trójka trafiła do jarosławskiego szpitala, są oni mieszkańcami Pruchnika. Jako pierwszy, po udzieleniu pomocy, szpital opuścił 17-latek. Pozostali dwaj mężczyźni pozostali pod obserwacją. Na miejscu policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący golfem był trzeźwy. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Pruchniku – relacjonuje Marta Gałuszka, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2016-06-13 20:38:28

    O jednego golfa mniej. :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2016-06-13 22:16:20

    Wypierdalaj że swoją glupota

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama