Reklama

Kierowca mazdy nie opanował auta i uderzył w 15-latka

15-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego ucierpiał w wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 14 maja, w Grzęsce.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca mazdy, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, około g. 15 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas i uderzył w pieszego. 15-latek w wyniku doznanych obrażeń natychmiast został przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Przyczyny wypadku wyjaśnia przeworska policja.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości