15-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego ucierpiał w wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 14 maja, w Grzęsce.
Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca mazdy, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, około g. 15 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas i uderzył w pieszego. 15-latek w wyniku doznanych obrażeń natychmiast został przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Przyczyny wypadku wyjaśnia przeworska policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze