Reklama

Kierowca tria z stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w garaż [ZDJĘCIA]

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, do którego doszło dziś rano, 3 września, w Baryczy.


Kierujący ciężarowym volvo z naczepą, 62-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku stracił panowanie nad pojazdem. Tir zjechał z drogi i się zatrzymał na garażu przy jednym z domów.

Kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dansmithd - niezalogowany 2021-08-27 11:33:50

    ks for sharing the article, and more importantly, your personal experienceMi https://vidmate.onl/download/ ndfully using our emotions as data about our inner state and  knowing when it’s better to de-escalate by taking a time out are great tools. Appreciate you reading and sharing your story, since I can certainly relate and I think others can too

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości