– Nasze miasto z pewnością nie jest przyjazne zmotoryzowanym. Wciąż niewystarczająca liczba miejsc parkingowych, ciasne uliczki i wysokie krawężniki uprzykrzają życie kierowcom i niejednokrotnie sprawiają, że znalezienie dogodnego miejsca do pozostawienia pojazdu często graniczy z cudem.
Tymczasem główny miejski parking przy Rybim Palcu, tuż obok muzeum, jest w katastrofalnym stanie. Mam na myśli szczególnie nawierzchnię. Nierówności, wystające i wyszczerbione płyty oraz dziury i zapadliska, w których tworzą się kałuże – takie oto pułapki czyhają tu na kierowców. Jakby nie było, to jedyny parking o tak dużej powierzchni w samym sercu miasta. Trochę wstyd, że tak to wygląda, a przecież w sezonie zatrzymują się tu także turyści. Widząc taki obrazek, z pewnością nie mają o nas najlepszego zdania.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl nie jest przyjazny zmotoryzowanym? To jakieś żarty? Jak już to stanowczo nie jest przyjazny pieszym. Wszystkie chodniki pozastawiane samochodami, nawet deptaki na Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej nie ustrzegły się tej plagi. SM jeździ i przymyka oko na dziesiątki nieprawidłowo zaparkowanych aut. I jeszcze mało? Jeszcze coś nie pasuje?
Thanks friends https://www.viki.com/users/sunnyyadav0390_396/about
Nota bene parking płatny
Przemyśl nie jest przyjazny zmotoryzowanym? To jakieś żarty? Jak już to stanowczo nie jest przyjazny pieszym. Wszystkie chodniki pozastawiane samochodami, nawet deptaki na Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej nie ustrzegły się tej plagi. SM jeździ i przymyka oko na dziesiątki nieprawidłowo zaparkowanych aut. I jeszcze mało? Jeszcze coś nie pasuje?
Thanks friends https://www.viki.com/users/sunnyyadav0390_396/about