Reklama

Kierowcy pytają o dziurawy parking

06/01/2017 11:00

– Nasze miasto z pewnością nie jest przyjazne zmotoryzowanym. Wciąż niewystarczająca liczba miejsc parkingowych, ciasne uliczki i wysokie krawężniki uprzykrzają życie kierowcom i niejednokrotnie sprawiają, że znalezienie dogodnego miejsca do pozostawienia pojazdu często graniczy z cudem.

Tymczasem główny miejski parking przy Rybim Palcu, tuż obok muzeum, jest w katastrofalnym stanie. Mam na myśli szczególnie nawierzchnię. Nierówności, wystające i wyszczerbione płyty oraz dziury i zapadliska, w których tworzą się kałuże – takie oto pułapki czyhają tu na kierowców. Jakby nie było, to jedyny parking o tak dużej powierzchni w samym sercu miasta. Trochę wstyd, że tak to wygląda, a przecież w sezonie zatrzymują się tu także turyści. Widząc taki obrazek, z pewnością nie mają o nas najlepszego zdania.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2017-01-06 11:25:16

    Nota bene parking płatny 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    spp - niezalogowany 2017-05-18 15:32:33

    Przemyśl nie jest przyjazny zmotoryzowanym? To jakieś żarty? Jak już to stanowczo nie jest przyjazny pieszym. Wszystkie chodniki pozastawiane samochodami, nawet deptaki na Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej nie ustrzegły się tej plagi. SM jeździ i przymyka oko na dziesiątki nieprawidłowo zaparkowanych aut. I jeszcze mało? Jeszcze coś nie pasuje?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sidd - niezalogowany 2018-09-18 09:44:04

    Thanks friends https://www.viki.com/users/sunnyyadav0390_396/about

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama