W siedzibie Urzędu Miasta w Radymnie przy ulicy Lwowskiej 20 od niedawna funkcjonuje punkt obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów. To znakomita wiadomość dla kierowców z miasta nad Radą, bo wszystko załatwią w jednym miejscu.
Punkt obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów został uruchomiony w radymniańskim urzędzie w ramach struktury Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu[paywall]. Kierowcy z Radymna i okolic wielokrotnie monitowali o uruchomienie takiego stanowiska i wreszcie się doczekali. Teraz, aby zarejestrować auto, nie będzie już trzeba jeździć do Jarosławia. W punkcie obsługi będzie można załatwić wszystkie sprawy, jakie do tej pory załatwiało się w jarosławskim starostwie, z wyjątkiem rejestracji na współwłaścicieli. Co ważne, w punkcie obsługi klienta nie będzie ograniczeń wynikających z zzamieszkania na terenie powiatu jarosławskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze