Reklama

Kierowcy w Radymnie mogą odetchnąć

W siedzibie Urzędu Miasta w Radymnie przy ulicy Lwowskiej 20 od niedawna funkcjonuje punkt obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów. To znakomita wiadomość dla kierowców z miasta nad Radą, bo wszystko załatwią w jednym miejscu.

Punkt obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów został uruchomiony w radymniańskim urzędzie w ramach struktury Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu[paywall]. Kierowcy z Radymna i okolic wielokrotnie monitowali o uruchomienie takiego stanowiska i wreszcie się doczekali. Teraz, aby zarejestrować auto, nie będzie już trzeba jeździć do Jarosławia. W punkcie obsługi będzie można załatwić wszystkie sprawy, jakie do tej pory załatwiało się w jarosławskim starostwie, z wyjątkiem rejestracji na współwłaścicieli. Co ważne, w punkcie obsługi klienta nie będzie ograniczeń wynikających z zzamieszkania na terenie powiatu jarosławskiego.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama