– Chciałbym na łamach „Sygnałów” zaapelować do kierowców parkujących swoje pojazdy w sąsiedztwie wejścia do budynku dawnej szkoły wyższej przy Wybrzeżu Ojca św. Jana Pawła II. To dla wyjeżdżających z ulicy Barskiej kierowców spore utrudnienie, bo takie auta ograniczają widoczność, co nie jest bez znaczenia w sytuacji, kiedy rozpędzone samochody pędzą Wybrzeżem w stronę Kmieci. A że przy ulicy Barskiej zlokalizowane jest przedszkole, z ulicy tej bardzo często wyjeżdżają kierowcy odbierający stamtąd swoje dzieci. Niefrasobliwość parkujących za blisko skrzyżowania z Barską stwarza ryzyko stłuczki, a przecież można by tego uniknąć
– zauważa mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze