Do zdarzenia doszło dziś, 12 stycznia, po godz. 7 na ul. 3 Maja w Ropczycach.
Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku bmw, którym kierował 30-letni mężczyzna.
22-letnia kierująca oplem została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ