Reklama

Kierująca straciła panowanie nad oplem i doprowadziła do zderzenia z bmw [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło dziś, 12 stycznia, po godz. 7 na ul. 3 Maja w Ropczycach.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z jadącym w  przeciwnym kierunku bmw, którym kierował 30-letni mężczyzna.

22-letnia kierująca oplem została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.


fot.KPP Ropczyce


fot.KPP Ropczyce


fot.KPP Ropczyce
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-01-12 20:48:49

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości