Tylko w grudniu ubiegłego roku funkcjonariusze placówek Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 210 dowodów rejestracyjnych. Takie uprawnienia otrzymali pogranicznicy 13 listopada 2017 r. z nowelizacją ustawy – Prawo o ruchu drogowym. Większość dokumentów zatrzymano na przejściach granicznych. Sporadycznie zdarzają się przypadki zatrzymania dowodów podczas kontroli drogowej.
Najczęstszą przyczyną zatrzymania dokumentów był brak obowiązkowych badań technicznych, zły stan samochodu lub brak potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia OC. - Nowe uprawnienia przynoszą wyniki i wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym - oceniają funkcjonariusze SG.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda, że w artykule nie jest napisane kto wcześniej zatrzymywał dowody rejestracyjne kiedy SG nie miała jeszcze uprawnień.
Nick to chyba logiczne i nie trzeba pisać. Policja !!!!
[url=http://monitorprawa.pl/]Prawnik Adwokat Radca Prawny Doradca Podatkowy Audytor Kancelaria Prawna Sąd[/url]
Szkoda, że w artykule nie jest napisane kto wcześniej zatrzymywał dowody rejestracyjne kiedy SG nie miała jeszcze uprawnień.
Nick to chyba logiczne i nie trzeba pisać. Policja !!!!
Kancelaria http://monitorprawa.pl/