Reklama

Kilkaset dowodów rejestracyjnych zatrzymali funkcjonariusze SG

14/01/2018 17:08

Tylko w grudniu ubiegłego roku funkcjonariusze placówek Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 210 dowodów rejestracyjnych. Takie uprawnienia otrzymali pogranicznicy 13 listopada 2017 r. z nowelizacją ustawy – Prawo o ruchu drogowym. Większość dokumentów zatrzymano na przejściach granicznych. Sporadycznie zdarzają się przypadki zatrzymania dowodów podczas kontroli drogowej.

Najczęstszą przyczyną zatrzymania dokumentów był brak obowiązkowych badań technicznych, zły stan samochodu lub brak potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia OC. - Nowe uprawnienia przynoszą wyniki i wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym - oceniają funkcjonariusze SG.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2018-01-15 02:01:19

    Szkoda, że w artykule nie jest napisane kto wcześniej zatrzymywał dowody rejestracyjne kiedy SG nie miała jeszcze uprawnień. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mat - niezalogowany 2018-01-15 15:10:31

    Nick to chyba logiczne i nie trzeba pisać. Policja !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Prawnik - niezalogowany 2018-01-18 04:42:49

    Kancelaria  http://monitorprawa.pl/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości