Reklama

Kilkaset osób pobiegło „Tropem Wilczym” w Przemyślu [galeria]

01/03/2015 16:12

Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się organizowany po raz pierwszy w Przemyślu Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy: krótszą na dystansie 1963 metrów i dłuższa o długości 7 kilometrów.

Niespełna 2-kilometrowy odcinek najszybciej przebiegł Maciej Tomaszewski, za nim uplasowali się: Kamil Kawalerski i Tomasz Wojtowicz. Wśród pań najszybsza była Magdalena Jakubów.
Na odcinku 7-kilometrowym najlepszy okazał się doświadczony biegacz Mateusz Rawski. Za nim przybiegli: Mieczysław Jałocha i Marcin Kuźniar. Wśród pań triumfowała Katarzyna Winiarska.
Do zawodów na krótszym dystansie stanął również prezydent Przemyśla Robert Choma.
Jak jednak wszyscy podkreślali, najważniejszym celem było oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości