Reklama

„Kilometry Dobra" w Jarosławiu

23/03/2015 11:03

Jarosławska odsłona Kilometrów Dobra, ogólnopolskiej kampanii społecznej łączącej akcje charytatywne z całej Polski idzie pełną parą. Siostry Benedyktynki, które poprzez budowanie kilometrów jednozłotowych monet chcą doprowadzić do adaptacji zniszczonego budynku na przedszkole rozpoczęły zbiórkę 4 marca i już zgromadziły ponad 45 tys. zł.

Akcji towaryszą spotkania i imprezy, podczas których zbierane są pieniądze a Mikłojakowe Przedszkole. Najbliższa już jutro. Dokładny plan na najbliższe tygodnie można znaleźć pod adresem
http://www.jaroslaw.pl/aktualnosci-wydarzenia/id4741,Kilometry-Dobra-najblizsze-wydarzenia.html
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2015-03-26 12:12:28

    Kilometry dobra wsparte przez miłościwego Waldusia, który zwalnia ludzi z urzędu tylko z zemsty do poprzednika

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości