Reklama

Kino 3D w „jedenastce”

01/04/2015 17:57

W sprzęt do projekcji filmów 3D wyposażyła się Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu. Teraz uczniowie mogą oglądać materiały przyrodnicze, matematyczne i filmy wykonane w tej technologii.

W szkole zamontowano projektor wraz z elektrycznym ekranem projekcyjnym, duży ekran o szerokości 300 cm i wysokości 220 cm, zestaw kina domowego, którego dopełnieniem jest jednostka z odpowiednio dobranymi podzespołami. Całość daje efekt niczym w prawdziwym kinie.

Pieniądze na zakup odpowiedniego sprzętu zostały przekazane przez radę rodziców SP 11 i sponsorów. – Nasze działania od początku wspierała pani dyrektor Beata Kosicka-Siwak, ponieważ nasza szkoła jest prawdopodobnie jedyną szkołą podstawową w Przemyślu, która może się poszczycić wykorzystaniem technologii 3D w celach zarówno dydaktycznych, jak i wychowawczych – mówi nauczyciel matematyki Henryk Dryniak, który jest pomysłodawcą przedsięwzięcia. – To dopiero początek działań w tym kierunku. Planujemy je rozwijać i robić wszystko, by nie tylko iść z duchem czasu, ale o krok go wyprzedzać – dodaje. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości