Znowu nie uda się dotrzymać terminu oddania do użytku pierwszego w mieście kina wielosalowego, które ma powstać w Galerii „Sanowa” w Przemyślu. Obiekt miał być gotowy na Wielkanoc, tymczasem będzie przed przyszłorocznymi wakacjami.
Podczas obchodów 4. rocznicy powstania Galerii „Sanowa” w Przemyślu prezes P.A. NOVA SA z Gliwic Ewa Bobkowska powiedziała, że ma nadzieję, iż na okrągłą, 5. rocznicę powstania obiektu, będzie mogła uroczyścieotworzyć wielosalowe kino. Obchody związane z 5-leciem tuż-tuż, a kina wciąż nie ma.
Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że trwa przygotowywanie koncepcji budowy kina na terenie galerii. Harmonogram prac wyglądał następująco: w czerwcu br. wniosek o wydanie pozwolenia na budowę, we wrześniu br. rozpoczęcie prac budowlanych, których finał przewidywany był na kwiecień 2016 r. Poinformował nas o tym dyrektor ds. inwestycji gliwickiej spółki Jacek Tajster. – Przygotowania idą pełną parą, ale są rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Musieliśmy dłużej negocjować z operatorem, ale jak już wielokrotnie wspominałem, nie jest to łatwa sprawa, bo w tej branży wciąż panuje spory zastój. Owszem, w czerwcu wystąpiliśmy z wnioskiem o wydanie pozwolenia na budowę, ale najpierw czekaliśmy na zgodę Wojewódzkiego Podkarpackiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu, potem był problem z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Krakowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.POpaprane procedury. A potem dziwią się że inwestorzy uciekają np do Czech !
to za po ... koniec kropka, piszę małą literą bo ta partia już nie istnieje, tylko nie zwalajcie na PIS..................................................................................................................................................................................................................................................................................K O N I E C
O ile się nie mylę to piąta obietnica budowy normalnego kina w ponad 50 tys. mieście. Kino jest budowane co roku w tym samym miejscu ;-))))) Oczywiście wiadomo że normalnie nigdy by nie powstało - obecnie właściciel galerii nie ukrywa że inwestycja ta ma jedynie na celu podniesienie wartości obiektu wystawionego na sprzedaż.
POpaprane procedury. A potem dziwią się że inwestorzy uciekają np do Czech !
to za po ... koniec kropka, piszę małą literą bo ta partia już nie istnieje, tylko nie zwalajcie na PIS..................................................................................................................................................................................................................................................................................K O N I E C
O ile się nie mylę to piąta obietnica budowy normalnego kina w ponad 50 tys. mieście. Kino jest budowane co roku w tym samym miejscu ;-))))) Oczywiście wiadomo że normalnie nigdy by nie powstało - obecnie właściciel galerii nie ukrywa że inwestycja ta ma jedynie na celu podniesienie wartości obiektu wystawionego na sprzedaż.