Reklama

Kino „Helios” w Galerii Sanowa

Po kilku latach oczekiwań, obietnic i rozczarowań, możemy wreszcie obwieścić: w Galerii Sanowa rozpoczęła się budowa wielosalowego kina! Operatorem będzie największy polski operator kin w Polsce – „Helios”.

27 stycznia br. właściciel przemyskiej Galerii Sanowa, firma P.A. NOVA SA z Gliwic,podpisała umowę z największym w Polsce operatorem kin w Polsce – Centrum Filmowym „Helios” – na obsługę wielosalowego kina w obiekcie przy ulicy Brudzewskiego. W poniedziałek, 1 lutego br., rozpoczęły się prace przygotowawcze przy budowie kina. – Pierwotny plan ulokowania go na obecnej bryle obiektu jest już nieaktualny. Przebudujemy fragment galerii, z tego powodu relokowany został jeden z najemców. Powstaną cztery sale kinowe. Do dyspozycji będzie 600 miejsc – wyliczył dyrektor ds. inwestycji P.A. NOVA SA z Gliwic Jacek Tajster[paywall].
Prace trwać będą ponad pół roku. Oficjalne otwarcie planowane jest w październiku br., w 6. rocznicę „urodzin” przemyskiej galerii. – Muszę przyznać, że będzie to trudne pod względem technicznym przedsięwzięcie, bo musimy pamiętać, że prace będą prowadzone przy otwartej kurtynie. Przecież nie możemy na ten okres zamknąć galerii. Z całą pewnością prowadzone będą również nocami. Tak, aby zdążyć na rocznicę otwarcia naszej galerii – zapewnił J. Tajster.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2016-01-29 19:09:44

    W końcu... ile można czekać na to:) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Vcd - niezalogowany 2016-01-29 20:19:12

    To już jest 1 luty ???????!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nemo - niezalogowany 2016-01-29 20:41:02

    cos drgnelo???????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości