Reklama

Kładką przez San tylko po południu i wczesnym rankiem?

Od poniedziałku rusza remont przemyskiej kładki pieszo-rowerowej, będącej częścią Tras Rowerowych Polski Wschodniej Green Velo. Przemyślanie muszą się zatem liczyć z tym, że obiekt będzie dostępny dla pieszych i rowerzystów w ograniczonym czasie.

Remont to nic innego, jak konieczne naprawy i prace konserwacyjne wynikające z umowy gwarancyjnej. Wykonawca inwestycji – firma Skanska S.A. – podda konserwacji drewniane dźwigary kładki, a także wyczyści i odmaluje drewniane konstrukcje. Prace potrwają ponad 2 tygodnie – od najbliższego poniedziałku, 24 września, do środy, 10 października. W tym czasie kładka będzie zamknięta, ale tylko w godzinach od 7.00 do 16.00. Poza tymi godzinami mieszkańcy będą mogli z niej korzystać. Obiekt będzie także dostępny dla ruchu w przypadku niesprzyjającej pogody.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Przemyslak - niezalogowany 2018-09-20 15:58:03

    Dopiero postawili I juz sie rozlatuje? Nie ma to jak solidna robota.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Spacerowicz nocny - niezalogowany 2018-09-20 18:16:26

    Niech sobie Skanska zrobi oświetlenie i remontuje od g. 20, kiedy nikt nie korzysta z kładki lub są to pojedyncze osoby. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    erty - niezalogowany 2018-09-20 19:59:56

    Miał być most drogowy ze ścieżką rowerową a jest rynna 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama