Od poniedziałku rusza remont przemyskiej kładki pieszo-rowerowej, będącej częścią Tras Rowerowych Polski Wschodniej Green Velo. Przemyślanie muszą się zatem liczyć z tym, że obiekt będzie dostępny dla pieszych i rowerzystów w ograniczonym czasie.
Remont to nic innego, jak konieczne naprawy i prace konserwacyjne wynikające z umowy gwarancyjnej. Wykonawca inwestycji – firma Skanska S.A. – podda konserwacji drewniane dźwigary kładki, a także wyczyści i odmaluje drewniane konstrukcje. Prace potrwają ponad 2 tygodnie – od najbliższego poniedziałku, 24 września, do środy, 10 października. W tym czasie kładka będzie zamknięta, ale tylko w godzinach od 7.00 do 16.00. Poza tymi godzinami mieszkańcy będą mogli z niej korzystać. Obiekt będzie także dostępny dla ruchu w przypadku niesprzyjającej pogody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dopiero postawili I juz sie rozlatuje? Nie ma to jak solidna robota.
Niech sobie Skanska zrobi oświetlenie i remontuje od g. 20, kiedy nikt nie korzysta z kładki lub są to pojedyncze osoby.
Miał być most drogowy ze ścieżką rowerową a jest rynna
I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see again.http://ludokinggames.com
Pomijając fakt że niedawno było otwarcie tego mostu , już jest potrzebny remont może jeszcze jakieś ograniczenia wagowe typu zakaz wjazdu rowerzyście powyżej 100 kg :) i myk miejska z waga łazienkowa mandaty sypać :) dlaczego w innych krajach typu Anglia wszystkie roboty drogowe robione są od godziny 22 do 6 rano ...
Kroger company created the GreatPeople.me secure login website where all the Kroger https://customersurvey.club/greatpeopleme/
For every organization, customer satisfaction https://surveyguru.xyz/home-depot-survey/ is an important concern. The home depot is not an here.
Dopiero postawili I juz sie rozlatuje? Nie ma to jak solidna robota.
Niech sobie Skanska zrobi oświetlenie i remontuje od g. 20, kiedy nikt nie korzysta z kładki lub są to pojedyncze osoby.
Miał być most drogowy ze ścieżką rowerową a jest rynna