Reklama

Klient bez maseczki bez problemu zrobi zakupy, nikt nie zareagował [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

06/09/2020 07:15

– Mimo że w kwestii maseczek nieco się zreformowaliśmy i coraz rzadziej zdarza się widywać osoby bez osłony nosa i ust w przestrzeni galerii, urzędów czy sklepów, to jednak wciąż zdarzają się wyjątki.

Niedawno zdarzyło mi się robić zakupy w jednym z marketów. Do sklepu weszła rodzina z dziećmi i ani dorośli, ani dzieci, wcale już nie małe), nie mieli założonych masek ani przyłbic. Co więcej obok nich przechodziła kilkukrotnie pracownica sklepu, wykładająca towar, i nie zwróciła tym osobom uwagi. Przy kasie zostali obsłużeni bez problemu i nikt z obsługi sklepu nie interweniował. Wydaje mi się, że w takim przypadku ktoś powinien zareagować, bo pobłażanie takim osobom sprawia, ze stają się bezkarne. Jeśli nie będzie stosownej reakcji, takich lekceważących zalecenia klientów będzie coraz więcej – podnosi problem Czytelnik.


Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    XXL - niezalogowany 2020-09-06 09:19:49

    Lekarza to trzeba do ciebie wzywać i to natychmiast, bo możesz swoją głupotą zarażać innych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Basia - niezalogowany 2020-09-06 09:40:48

    Popieram wypowiedz . Sama pracuje w sklepie i odkąd się zaczął ten cały cyrk nigdy nie zwróciłam uwagi komuś kto przyszedł zrobić zakupy do mnie bez maseczki każdy jest wolnym człowiekim i ma prawo decydować sam o sobie a noszenie kawałka szmaty na buzi od niczego nie uchroni .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sss - niezalogowany 2020-09-06 10:19:00

    Jest chamstwem nie przestrzeganie zasad. Takie rodziny to swojego rodzaju patologia, która uczy patologicznego zachowania swoich dzieci. Mogą nie uznawać za  noszenia maseczek, może to absurd ale  ucząc dzieci lekceważenia wszystkich zakazów? Znaków drogowych też pewnie nie przestrzegają, może jeżdżą po pijaku  to też ktoś im nakazał. wiele można napisać uczenie dzieci że to co nakazane nie dla nas nie jest ani wychowawcze ani fer w stosunku do innych. Takie osoby jak zachorują .... to co .... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama