W czwartkowe, 10 bm. przedpołudnie gościliśmy pierwszych kolędników.
Odwiedziła nas grupa z Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu oraz jego dyrektor Stanisław Karszyń.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Pięknie!
Owszem! ładnie:)