Reklama

Kolej linowa na Zniesieniu będzie jak nowa

Jak nowa, ale przede wszystkim znacznie bezpieczniejsza będzie kolej linowa na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu. Wszystko za sprawą trwającej właśnie modernizacji.

Prace modernizacyjne rozłożone zostały na dwa lata. Łączny koszt całości to kwota 978 tys. 889 zł. W ub.r. wykonano lwią część. Tegoroczny kosztorys zamknie się kwotą 234 tys. 88 zł[paywall]. Producentem kolei jest firma Doppelmayr – największe na świecie austriacko-szwajcarskie przedsiębiorstwo,  produkujące koleje linowe, koleje gondolowe, wyciągi krzesełkowe, inne systemy transportowe dla narciarzy, dla parków rozrywki, jak również systemy do transportu ludzi na lotniskach. Na przemyskim stoku zamontowana została w 2005 r. Działanie rozpoczęła w styczniu 2006 r. Liczy ponad 689 m, a różnica poziomów między stacją dolną i górną wynosi 111,5 m.

Prowadzona jest północnym stokiem doliny, na trasie rozmieszczonych jest 10 potężnych podpór, w tym 8 nośnych i 2 gniotące. Rozstaw lin na trasie wynosi 4,20 m.

Reklama

Pod okiem pełniącego obowiązki dyrektora Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Roberta Kazimira praca wre. Jak już wspomnieliśmy, w 2018 r. wykonane zostały prace przy krzesłach, linach i bateriach wielorolkowych.

– Wymieniliśmy między innymi tuleje pałąków, zawiesi, mnóstwo śrub i nakrętek na nowe. Odnowione zostały siedziska i oparcia wszystkich 92 krzeseł. Sporo trudu kosztowały prace przy linie. Przeprowadzono przegląd agregatu hydraulicznego napinania liny, wymianę oleju hydraulicznego, wszystkich węży ciśnieniowych, filtrów czy skorodowanych elementów w okolicy siłownika – wyliczył R. Kazimir.

Reklama

Do 26 kwietnia br. mają zostać zakończone prace przy kołach – napędowych o średnicy 4 m oraz przewojowym o średnicy 4,20 m. Wymieniona zostanie wykładzina gumowa łącznie z uziemiaczami, łożyska główne, smarowniczki, uszczelniacze. Skontrolowane zostanie zużycie okładzin hamulca głównego.

Aplikują o pieniądze do ministerstwa

Wszystkie te prace wykonuje firma Bartholet Koleje Linowe sp. z o. o. z Woli Dalszej. R. Kazimir dodał, że pracownicy POSiR we własnym zakresie m.in.: pomalowali koło napędowe stacji górnej, wyczyścili i pomalowali koło przewojowe, wykonali odwodnienie i konserwację fundamentu podpory koła przewojowego na stacji pośredniej, zmodernizowali okablowanie elektryczne toru saneczkowego. – W kolejnych miesiącach przeprowadzimy modernizację okablowania elektrycznego kolei dolnej oraz smarowanie łożysk baterii rolkowych na tej kolei. Przygotowujemy również wycenę niezbędnych do przeprowadzenia modernizacji armatek śnieżących, w tym wymianę nukleatorów, dysz, sterowników, elementów elektryki. Z naszej inicjatywy władze miasta złożyły wniosek o dofinansowanie tej modernizacji do Ministerstwa Sportu i Turystyki  w ramach projektu „Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. Mamy nadzieję pozyskać dofinansowanie w kwocie ponad 234 tysięcy złotych – podsumował R. Kazimir.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Trębacz - niezalogowany 2019-04-14 17:55:34

    Czy ta kolejka jest czynna w ciągu roku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zuch - niezalogowany 2019-04-14 18:10:25

    www.posir.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bez zmian - niezalogowany 2019-04-14 19:16:58

    i na to kulson jest kasa?ilu mieszkańców z tego korzysta?lepiej postawić np na przystanki,czystość-coś z czego korzystają wszyscy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama