Reklama

Kolejna akcja bicia rekordu [ZDJĘCIA]

16 października br. w Szkole Podstawowej w Siedliskach po raz szósty uczniowie uczestniczyli w ogólnopolskim biciu rekordu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Od samego początku organizatorką akcji jest nauczycielka tamtejszej placówki Małgorzata Stec, która od wielu lat współpracuje z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zasila szeregi „Pokojowego Patrolu”.

Uczniowie z Siedlisk od 12 lat uczestniczą także w ogólnopolskim programie „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznają zasady udzielania pierwszej pomocy, korzystają z materiałów dydaktycznych, ćwiczą na fantomach podarowanych przez Jerzego Owsiaka.

– Dzięki tej wiedzy wszyscy potrafią uratować życie innej osobie. To wspaniała sprawa – podsumowała M. Stec.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama