Reklama

Kolejna edycja naszego wielkiego konkursu "Marzanna naj, naj"

18/03/2015 16:39

Zgodnie z naszą redakcyjną tradycją ogłaszamy konkurs na marzannę. W przeddzień nadejścia wiosny, czyli piątek, 20 marca, od godziny 11 do 12 w Rynku, obok pomnika Adama Mickiewicza, nasza komisja konkursowa czekać będzie na uczestników.

W konkursie startować mogą grupy przedszkolne, klasy szkolne, a także osoby indywidualne. Należy przynieść wykonaną indywidualnie lub zespołowo marzannę – symbol wiosny. Oceniane będą marzanny największe i najmniejsze, z tym że pomiarom będzie podlegała sama kukła (od głowy do sukienki), a nie długi drąg lub listewka, na której ją umieszczono. O wynikach konkursu poinformujemy w środę, 25 marca, w kolejnym wydaniu Życia Podkarpackiego.


fot.Jacek Szwic
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości