Reklama

Kolejna medalowa szansa Anny Brzyskiej

Kilka miesięcy po Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Sarajewie, zawody tej samej rangi odbędą się w macedońskim Skopje (24 – 28 stycznia br.). O medale powalczy tam Anna Brzyska, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, prowadzonej przez Kamila Dziukiewicza i Michała Cebulę.

W ubiegłorocznych MME do lat 21, 17-letnie wtedy Anna Brzyska (Kolping Jarosław) i Zuzanna Wielgos (AZS Politechnika Rzeszów) zdobyły brązowy medal w grze podwójnej. Fantastycznie zagrały w lipcu 2023 r. w Gliwicach, gdzie sięgnęły po złoty medal w tej konkurencji w Mistrzostwach Europy Juniorek.

Teraz znów Anna i Zuzanna połączą siły w deblu i spróbują wywalczyć kolejny medal w prestiżowej imprezie. 18-letnia A. Brzyska wystąpi także w singlu i mikście z 20-letniem Maciejem Kubikiem, od kilku lat grającym w seniorskiej reprezentacji Polski.

Reklama

Rezerwowym na MME jest Alan Kulczycki, brązowy medalista zeszłorocznych MEJ w duecie z Marcelem Błaszczykiem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama