Reklama

Kolejne 1 279 osób wyzdrowiało, zakażenie potwierdzono u 840

Dziś, 20.11, w Polsce mamy 22 464 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 149 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 477 osób.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego kwarantanną objętych jest 21 947 osób, a w izolacji przebywa 18 331 osoby. Hospitalizacje https://rzeszow.uw.gov.pl/koronawirus/

W dniach 27, 31 października oraz 2 – 18 listopada br. zmarło 53 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 17 kobiet – z powiatu jarosławskiego (71, 74), leskiego (83), mieleckiego (45, 49, 75), przeworskiego (69, 70), ropczycko-sędziszowskiego (73), stalowowolskiego (91), strzyżowskiego (87), z miasta Krosno (92, 66, 48), z miasta Rzeszów (83, 66) i z miasta Tarnobrzeg (75),

• 36 mężczyzn – z powiatu dębickiego (59), jarosławskiego (76, 70, 86), jasielskiego (66), krośnieńskiego (87, 70, 81, 86), łańcuckiego (76, 76, 76), mieleckiego (80, 76, 70, 82, 83, 66, 90, 82), przemyskiego (92, 69, 70), ropczycko-sędziszowskiego (65), sanockiego (69), stalowowolskiego (90, 68, 84), strzyżowskiego (70), tarnobrzeskiego (63), z miasta Krosno (84), z miasta Rzeszów (68, 87, 71) i z miasta Tarnobrzeg (64, 80).

Cztery zgony – kobieta z powiatu leskiego (83), mężczyzna z powiatu przemyskiego (69), mężczyzna z powiatu stalowowolskiego (90) i mężczyzna z miasta Rzeszów 87) – bez chorób współistniejących.

Kolejne 1 279 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 24 powiatów województwa podkarpackiego.

Nowe 840 potwierdzone przypadki wg powiatów: • 4 – bieszczadzki • 18– brzozowski • 37 – dębicki • 51 – jarosławski • 24 – jasielski • 17 – kolbuszowski • 28 – miasto Krosno • 45 – krośnieński • 16 – leski • 18 – leżajski • 27 – lubaczowski • 108 – łańcucki • 36 – mielecki • 45 – niżański • 34 – miasto Przemyśl • 51 – przemyski • 32 – przeworski • 11 – ropczycko-sędziszowski • 70 – miasto Rzeszów • 45 – rzeszowski • 23 – sanocki • 43 – stalowowolski • 18 – strzyżowski • 23 – miasto Tarnobrzeg • 16 – tarnobrzeski


fot.Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-11-20 13:07:46

    Jesteśmy w czołówce miast gdzie umiera najwięcej ludzi.A nasz region na mapach zaznaczany jest jako region o najwyzszej śmiertelności w kraju.Już dzisiaj sie mówi, ze rejony najwyzszej pobożnosci to także regiony o najwyższej śmiertelnościhttps://konkret24.tvn24.pl/polska,108/najwiekszy-wzrost-smiertelnosci-w-pazdzierniku-w-powiatach-podkarpackich-liczbowo-ucierpialy-najbardziej-duze-miasta,1038213.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Franio - niezalogowany 2020-11-20 17:32:33

    To jest ta dobra zmiana  covid eliminuje słabe organizmy   

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-11-20 19:30:10

    YOUTUBE.COM - MONTY PYTHON - WYNOŚCIE ZMARŁYCH

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama