Kolejni ludzie i instytucje, którym los pacjentów niemogących liczyć na pomoc bliskich nie jest obojętny.
Pacjentów Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu wsparli:
fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Przedstawiciele przemyskiego oddziału Polska 2050.
Najbardziej potrzebna jest woda mineralna – najlepiej w butelkach 0,5 l. To istotne wsparcie dla pacjentów z Covid-19.
Mile widziane będą również: chusteczki nawilżane, środki higieny osobistej, podkoszulki, piżamy, skarpetki, bielizna osobista (ubrania mogą być nowe lub używane, o ile są w dobrym stanie i zostały wyprane; bielizna – tylko nowa), ręczniki, pantofle.Wszystkie rzeczy można dostarczać na portiernię przy wejściu głównym szpitala przy ul. Monte Cassino. Firmy oraz darczyńcy, którzy pragną przekazać większe ilości darów, proszeni są o kontakt telefoniczny: 16 677 56 95 lub e-mail: rzecznikprasowy@wszp.pl.
Można także dokonywać wpłat na konto: Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu, nr 39 1130 1105 0005 2041 9720 0003 – w tytule: Darowizna na rzecz pacjentów.

fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Delegacja Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu: dyrektor Artur Mykita i wicedyrektorka Beata Maciupa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze