Kolejny już raz w Horyńcu-Zdroju odbędzie się impreza „Motoserce”, łącząca miłość do motocykli z ideą pomocy drugiemu człowiekowi. Wydarzenie startuje 15 czerwca, a rejestracja chętnych do oddania życiodajnego płynu o g. 9 rano. W imieniu organizatorów zapraszamy!
„Motoserce” o nie tylko zlot motocyklistów, ale przede wszystkim akcja krwiodawstwa. A wszystko to w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki, prawdziwie letniej atmosfrery i energii do czynienia dobra.
Klub Motocyklowy Czarna Brygada, wspólnie ze Stowarzyszeniem Krwiodawców Ratownik oraz Urzędem Gminy Horyniec-Zdrój, kontynuował będzie w tym roku dzieło, które od 13 lat niesie realną pomoc. Jak wylicza SHDK Ratownik, przez ten czas udało się zebrać już ponad 630 litrów krwi! W niedzielę ten wynik ma szansę się powiększyć o kolejne donacje. Rejestracja chętnych do podzielenia się cząstką siebie będzie prowadzona w godzinach od 9 do 13 w horynieckim amfiteatrze, a uroczyste zamkniecie zbiórki zaplanowane jest na g. 15. W międzyczasie odbędzie się też parada motocyklowa, a zgromadzonych bawić będą artyści koncertujący w ramach wydarzenia. Nie zabraknie też konkursów i zabaw dla najmłodszych oraz poczęstunku. Warto tam być!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze