Reklama

Kolejne „Motoserce” już w niedzielę! Przyjdź i podziel się krwią


Kolejny już raz w Horyńcu-Zdroju odbędzie się impreza „Motoserce”, łącząca miłość do motocykli z ideą pomocy drugiemu człowiekowi. Wydarzenie startuje 15 czerwca, a rejestracja chętnych do oddania życiodajnego płynu o g. 9 rano. W imieniu organizatorów zapraszamy!


„Motoserce” o nie tylko zlot motocyklistów, ale przede wszystkim akcja krwiodawstwa. A wszystko to w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki, prawdziwie letniej atmosfrery i energii do czynienia dobra.

Klub Motocyklowy Czarna Brygada, wspólnie ze Stowarzyszeniem Krwiodawców Ratownik oraz Urzędem Gminy Horyniec-Zdrój, kontynuował będzie w tym roku dzieło, które od 13 lat niesie realną pomoc. Jak wylicza SHDK Ratownik, przez ten czas udało się zebrać już ponad 630 litrów krwi! W niedzielę ten wynik ma szansę się powiększyć o kolejne donacje. Rejestracja chętnych do podzielenia się cząstką siebie będzie prowadzona w godzinach od 9 do 13 w horynieckim amfiteatrze, a uroczyste zamkniecie zbiórki zaplanowane jest na g. 15. W międzyczasie odbędzie się też parada motocyklowa, a zgromadzonych bawić będą artyści koncertujący w ramach wydarzenia. Nie zabraknie też konkursów i zabaw dla najmłodszych oraz poczęstunku. Warto tam być!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama