14/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Motoserce to nie tylko zlot motocyklistów, ale także akcja krwiodawstwa w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. To wydarzenie, które łączy dobrą muzykę, letnią atmosferę i energię do niesienia pomocy. Klub Motocyklowy Czarna Brygada, Stowarzyszenie Krwiodawców Ratownik oraz Urząd Gminy Horyniec-Zdrój od 13 lat zbierają krew, dotychczas udało się zebrać ponad 630 litrów krwi. W najbliższą niedzielę będzie kolejna szansa dołączenia do akcji. Oprócz zbiórki krwi, czekać będą parada motocyklowa, koncerty, konkursy, zabawy i poczęstunek. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą się integrować i pomagać!
FOT. UG Horyniec-Zdrój (archiwum)