Reklama

Kolejne „Motoserce” za nami! Niosą pomoc od kilkunastu lat [GALERIA]


Kolejny raz w Horyńcu-Zdroju odbyła się impreza pod nazwą „Motoserce”, łącząca miłość do motocykli z ideą pomocy drugiemu człowiekowi. 15 czerwca w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju królowały dobra muzyka i prawdziwie letnia atmosfera. Nie brakowało też zapału do czynienia dobra.


Coroczna akcja „Motoserce” o nie tylko zlot motocyklistów, ale przede wszystkim akcja krwiodawstwa. Impreza zorganizowana przez ekipę z Klubu Motocyklowego Czarna Brygada South-East wespół z Klubem Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca-Zdroju i Urzędem Gminy Horyniec-Zdrój pokazuje, że można połączyć pasję z misją ratowania życia. Bo oprócz spotkania amatorów ciężkich maszyn to także sposobność do zbiórki krwi. W tym roku rejestracja chętnych do oddania życiodajnego płynu wystartowała już o g. 9 rano. Chętnych nie brakowało i dotychczasowy wynik wszystkich edycji akcji, wynoszący 630 litrów życiodajnego płynu, udało się powiększyć o kolejne donacje. Wydarzenie jak co roku było też przestrzenią do integracji motocyklowej braci i prezentacji motoryzacyjnych perełek. Efektowna parada motocyklowa nie uszła uwadze spacerowiczów, a po niej na scenie zameldowali się artyści – 32. Band, Get Break i grupa Limited. Nie zabrakło też konkursów sprawnościowych i zabaw dla najmłodszych oraz smacznego poczęstunku.

– Wielkie dzięki wszystkim, którzy byli z nami – dawcom, motocyklistom, mieszkańcom i gościom – podsumowują organizatorzy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/06/2025 22:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama