29/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Coroczna akcja Motoserce to nie tylko zlot motocyklistów, lecz przede wszystkim inicjatywa krwiodawstwa. Organizowana przez Klub Motocyklowy Czarna Brygada South-East, Klub Honorowych Dawców Krwi Ratownik z Horyńca-Zdroju i Urząd Gminy Horyniec-Zdrój pokazuje, jak pasję można połączyć z misją ratowania życia. W tegorocznej edycji zbiórki krwi, która rozpoczęła się o 9:00 rano, nie brakowało chętnych. Dotychczasowy wynik 630 litrów życiodajnego płynu został powiększony o kolejne donacje. Wydarzenie to również okazja do integracji motocyklowej społeczności, prezentacji motoryzacyjnych perełek, efektownej parady motocyklowej, koncertów muzycznych i konkursów. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział - dawcom krwi, motocyklistom, mieszkańcom i gościom.
FOT. UG Horyniec-Zdrój
FOT. UG Horyniec-Zdrój
Stały punkt imprezy – efektowna parada motocyklowa./ FOT. UG Horyniec-Zdrój
Chętnych do oddania krwi nie brakowało i dotychczasowy wynik wszystkich edycji akcji, wynoszący 630 litrów życiodajnego płynu, udało się powiększyć o kolejne donacje./ FOT. UG Horyniec-Zdrój
FOT. UG Horyniec-Zdrój