W środę, 5 kwietnia, placówki Straży Granicznej w Medyce i Huwnikach odwiedzili przedstawiciele Służby Celnej i Granicznej Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Delegację powitał komendant BiOSG gen. bryg. SG Andrzej Popko i zastępca komendanta ds. granicznych płk SG Sławomir Klekotka. Spotkanie miało na celu przede wszystkim omówienie charakterystyki przejścia granicznego i zapoznanie zebranych z podejmowanymi działaniami i realizowanymi zadaniami, zwłaszcza w kontekście wojny w Ukrainie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze