Reklama

Kolejne odwiedziny w podkarpackich placówkach Straży Granicznej

W środę, 5 kwietnia, placówki Straży Granicznej w Medyce i Huwnikach odwiedzili przedstawiciele Służby Celnej i Granicznej Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Delegację powitał komendant BiOSG gen. bryg. SG Andrzej Popko i zastępca komendanta ds. granicznych płk SG Sławomir Klekotka. Spotkanie miało na celu przede wszystkim omówienie charakterystyki przejścia granicznego i zapoznanie zebranych z podejmowanymi działaniami i realizowanymi zadaniami, zwłaszcza w kontekście wojny w Ukrainie. 


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSGAmerykanom przedstawione zostały m.in.: skala ubiegłorocznego ruchu granicznego oraz najnowsze statystyki. Nie zabrakło prezentacji specjalistycznego sprzętu, rozmów o dostępnej flocie i przedstawienia możliwości wykorzystania jej w realizacji ustawowych działań.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama