Jest pierwszą osobą z Podkarpacia, która może się poszczycić tytułem mistrza Europy Semi-Auto Open w strzelectwie długodystansowym.
Tomasz Jastrząbek z Przemyśla, pochodzący z Duńkowiczek w gminie Orły, jednak nie spoczywa na laurach. Mimo niedawnego złamania nogi i braku powrotu do pełnej sprawności, porzucił kule na rzecz swojej strzeleckiej pasji.
–W przerwie zimowej nie udało mi się[paywall] oddać ani jednego strzału, więc 5 medali w 44. Ogólnopolskich Zawodach Długodystansowych F-class cieszą podwójnie – mówi.
Na kolejnych zawodach, gdy kondycja była już lepsza, to wiatr nie ułatwiał zadania. W tym przypadku talent oraz znajomość derywacji (kąta znoszenia – przyp. red.) i innych tajników balistycznych oraz ciężka praca pozwoliły T. Jastrząbkowi sięgnąć po drugie miejsce w Poligonowych Mistrzostwach Polski w Orzyszu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze