Reklama

Kolejne zmiany w jarosławskim MOK-u

19/07/2015 19:09

Miejski Ośrodku Kultury w Jarosławiu nadal się modernizuje, teraz przyszedł jednak czas na nadanie nowego standardu sali konferencyjnej na I piętrze.

Wystarczyło jedynie odmalować pomieszczenie, zmienić umeblowanie, aby sala nadawała się do użytku. W pomieszczeniu zainstalowano dwa klimatyzatory. Koszt inwestycji wyniósł 17.378 zł.

Wspomnijmy,  że w jarosławskim MOK-u dwa lata temu uruchomione zostało kino emitujące filmy w najnowszej technologii cyfrowej. Poza tym w sali kinowej zostały wymienione wszystkie fotele. Środki na zrealizowanie tego przedsięwzięcia pochodziły z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Urzędu Miasta Jarosławia oraz Miejskiego Ośrodka Kultury

Reklama


fot.MOK Jarosław
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości