Reklama

Kolejni nietrzeźwi na drogach regionu

01/11/2023 07:48

Policjanci z lubaczowskich posterunków, w ciągu jednego dnia uniemożliwili dalszą jazdę trzem kierującym. – Jeden z nich wybrał się na przejażdżkę samochodem pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwóch kierowało rowerami – przekazała rzecznik prasowa lubaczowskiej komendy.

Do wszystkich zdarzeń doszło w środę, 25 października na drogach powiatu lubaczowskiego. Zaczęło się w Niemstowie, gdzie mundurowi zauważyli rowerzystę, który poruszał się w sposób świadczący, że może być pod wpływem alkoholu. Zatrzymany do kontroli wydmuchał 2,6 promila.

W Wielkich Oczach natomiast, policjanci z Oleszyc zatrzymali do kontroli volkswagena, za którego kierownicą siedział 66-letni mężczyzna. Jak się okazało – z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W Cewkowie, przed g. 17 wpadł kolejny cyklista. 39-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików miał w swoim organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Reklama

– Apelujemy i przypominamy, że wsiadając za kierownicę pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka stwarzamy realne zagrożenie dla życia i zdrowia nie tylko swojego, ale również innych uczestników ruchu

– przypomina lubaczowska policja.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama