Już w najbliższą sobotę rusza giełda staroci na placu św. Michała w Jarosławiu. Początek giełdy o 8. Po zimowej przerwie targi będą organizowane w każdą trzecią sobotę miesiąca.
Organizatorzy zapraszają kolekcjonerów, zbieraczy i miłośników starych przedmitów. Jarosławskie giełdy cieszą się sporym zainteresowaniem. Będą odbywać się do przełomu października i listopada. Na czas zimy są zaiweszane. Dładne informacje w sprawie targów można uzyskać pod tel. 792 415 505.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a pamiątki po wyczawskim to mogę kupićgdańska szafa z gabinetu futro tygrysa
a kaski z napisem WRON jaka cena
a pamiątki po wyczawskim to mogę kupićgdańska szafa z gabinetu futro tygrysa
telewizor 123 calowy