Reklama

Kolejny sezon targów staroci

15/03/2015 10:17

Już w najbliższą sobotę rusza giełda staroci na placu św. Michała w Jarosławiu. Początek giełdy o 8. Po zimowej przerwie targi będą organizowane w każdą trzecią sobotę miesiąca.

Organizatorzy zapraszają kolekcjonerów, zbieraczy i miłośników starych przedmitów. Jarosławskie giełdy cieszą się sporym zainteresowaniem. Będą odbywać się do przełomu października i listopada. Na czas zimy są zaiweszane. Dładne informacje w sprawie targów można uzyskać pod tel. 792 415 505.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kask - niezalogowany 2015-03-17 08:26:27

    a kaski z napisem WRON jaka cena

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    znikacz - niezalogowany 2015-03-17 08:29:57

    a pamiątki po wyczawskim to mogę kupićgdańska szafa z gabinetu futro tygrysa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bazar - niezalogowany 2015-03-17 08:34:38

    telewizor 123 calowy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości