Reklama

Kolizja w Mokrej - kierująca pojazdem straciła prawo jazdy

28/04/2015 13:14

Wczoraj, wczesnym rankiem, na drodze relacji Jarosław - Pruchnik doszło do kolizji drogowej - kierująca Toyotą Yaris kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła czołowo w Audi A6. Policjanci drogówki odebrali jej prawo jazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń oboje kierujący byli trzeźwi.

Do wypadku doszło około godziny 6:30 w miejscowości Mokra. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że  41-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu powodując kolizję z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Audi.  Kierujący drugim pojazdem, to 51-letni mężczyzna, mieszkaniec gm.  Roźwienica. W wyniku zderzenia doznał on obrażeń wymagających pomocy medycznej. Na szczęście długotrwała hospitalizacja okazała się niepotrzebna  - po otrzymaniu pomocy mężczyzna opuścił szpital. 

Wskutek kraksy  uszkodzeniu uległy obydwa pojazdy. Kobiecie odpowiedzialnej za wywołanie zagrożenia bezpieczeństwa na drodze policjanci drogówki odebrali uprawnienia do kierowania pojazdem, prowadzone są także czynnosci wyjaśniające w sprawie o wykroczenie. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierującej - kobiecie grozi kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    n - niezalogowany 2015-04-28 14:20:34

    można i tak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    szafa - niezalogowany 2015-04-28 14:37:21

    Na jelenie u gawła sie patrzała i sie zagapiła baba

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2015-04-28 17:56:17

    no cóż

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości