Wczoraj, wczesnym rankiem, na drodze relacji Jarosław - Pruchnik doszło do kolizji drogowej - kierująca Toyotą Yaris kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła czołowo w Audi A6. Policjanci drogówki odebrali jej prawo jazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń oboje kierujący byli trzeźwi.
Do wypadku doszło około godziny 6:30 w miejscowości Mokra. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu powodując kolizję z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Audi. Kierujący drugim pojazdem, to 51-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Roźwienica. W wyniku zderzenia doznał on obrażeń wymagających pomocy medycznej. Na szczęście długotrwała hospitalizacja okazała się niepotrzebna - po otrzymaniu pomocy mężczyzna opuścił szpital.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na jelenie u gawła sie patrzała i sie zagapiła baba
Za pogięte blachy zabierać prawo jazdy to chyba lekka przesada? Miejmy nadzieję że sąd wykaże się odrobiną rozsądku. Używając takiej miary to za spowodowanie wypadku byłby wyrok śmierci i od razy egzekucja na miejscu zdarzenia.
a nikt nie pomyślał, że jechała z pracy po nocnej zmianie...
można i tak
Na jelenie u gawła sie patrzała i sie zagapiła baba
no cóż