Reklama

Kolping FRAC o krok od medalu Drużynowych Mistrzostw Polski

Dzięki znakomitemu występowi wczorajszego (3 lutego br.) wieczora w Ostródzie, tenisiści stołowi Kolpinga FRAC Jarosław są tylko o krok od zapewnienia sobie drugi rok z rzędu medalu Drużynowych Mistrzostw Polski!

Jarosławianom do trzeciego z rzędu awansu do czołowej „czwórki” DMP i zdobycia medalu brakuje dwóch „oczek”. Stało się tak dzięki bardzo pewnej wygranej w Ostródzie z miejscowymi Morlinami 3:0. Podopieczni Kamila Dziukiewicza nie dali większych szans rywalom, oddając w trzech rozegranych pojedynkach zaledwie jednego seta. Stało się tak w pojedynku Białorusina Witalija Niechwiedowicza ze swoim rodakiem Pawłem Platonowem. Popularny „Witalik” rozegrał kapitalne zawody, znakomicie rozpoczynając dla gości mecz. Pewną wygraną przypieczętowali Wang Zeng Yi i Jewgienij Szczetinin.
Do zakończenia II etapu zmagań jarosławianom pozostały dwa spotkania. U siebie z aktualnym drużynowym mistrzem Polski ASTS Olimpią-Unią Grudziądz i na wyjeździe z TTS Cabro-Koks Polonią Bytom. Wygrana w jednym z nich w stosunku 3:2 (albo przegrana w obu w takim samym stosunku) sprawi, że ekipa Kolpinga FRAC awansuje do fazy play-off z udziałem czterech najlepszych zespołów w Polsce (w play-offach nie rozgrywa się meczów o 3. miejsce) i po raz trzeci z rzędu będzie mogła cieszyć się z medalu DMP.

Morliny Ostróda – Kolping FRAC Jarosław 0:3
0:1:
Paweł Platonow – Witalij Niechwiedowicz 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 7:11)
0:2: Karol Szarmach – Wang Zeng Yi 0:3 (14:16, 3:11, 10:12)
0:3: Michał Korycki – Jewgienij Szczetinin 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama