Reklama

Kolping FRAC pewnie ograł 3S Polonię

Zdecydowanym zwycięstwem Kolpinga FRAC zakończył się mecz w Bytomiu z tamtejszą 3S Polonią. Jarosławianie są coraz bliżej zajęcia 1. miejsca przed fazą play-off, co ustawi ich w uprzywilejowanej pozycji przed walką o złoto Drużynowych Mistrzostw Polski.

Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały jeszcze dwa spotkania. Kolping FRAC zagra u siebie z Palmiarnią Zielona Góra i na wyjeździe ze Spójnią Warszawa. Dwie wygrane, nawet za dwa punkty, dadzą im 1. miejsce, bo mają tabeli dwa punkty przewagi nad Dekorglassem Działdowo. Jeśli tak by się stało, ich rywalem w fazie play-off będzie Fibrain AZS Politechnika Rzeszów. Kroją się więc derby Podkarpacia, ale już w walce o złoto…

W Bytomiu nie zagrał Hou Yongchao, ale nie przeszkodziło to jarosławianom w wygranej bez strat. Znakomity mecz obejrzeli kibice w wykonaniu Czecha Tomasa Konecnego i Anglika Paula Drinkhalla. Po pięciosetowej walce wygrał zawodnik Kolpinga FRAC, lekko uchylając drzwi z napisem „zwycięstwo”. Potem swoje dołożył Chorwat Tomislav Pučar, który ograł byłego zawodnika Kolpinga FRAC, reprezentanta Polski Roberta Florasa. Na oścież natomiast otworzył je Patryk Zatówka, który bez problemów wypunktował Pawła Chmiela.


3S Polonia Bytom – Kolping FRAC Jarosław 0:3
0:1: Tomas Konecny – Paul Drinkhall 2:3 (11:5, 11:6, 3:11, 8:11, 8:11)
0:2: Robert Floras – Tomislav Pučar 1:3 (11:13, 6:11, 12:10, 4:11)
0:3: Paweł Chmiel – Patryk Zatówka 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama