– Czy dodatkowe zabudowania w korytarzach są dodatkowym obciążeniem budynku? – dopytuje Janina Szymczycha z Przemyśla. Mieszkanka jednego z bloków przy ul. Sikorskiego obawia się, że dodatkowe konstrukcje mogą spowodować poważne usterki.
– Te zabudowania nie były uwzględnione w projektach budynków. Powstały kilka lat temu. Od pewnego czasu w moim mieszkaniu popękały kafelki na ścianach w kuchni i łazience. W innych[paywall] pomieszczeniach wypaczyła się ściana – opowiada pani Janina. Pomieszczenia, o których mowa, są niewielkie. Użytkują je poszczególni lokatorzy, którzy są ich najemcami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kilka lat temu... ta kómórka w wieżowcu przy Sikorskiego 7 jest tam co najmniej od 2002 roku przynajmniej ja tak pamiętam. Kto wie może stoi tam jeszcze dłużej.
Potwierdzam, jako ministrant łaziłem po tych blokach i pamiętam te "komórki" a już ministrantem nie jestem od dawna... :)
kilka lat temu... ta kómórka w wieżowcu przy Sikorskiego 7 jest tam co najmniej od 2002 roku przynajmniej ja tak pamiętam. Kto wie może stoi tam jeszcze dłużej.
Potwierdzam, jako ministrant łaziłem po tych blokach i pamiętam te "komórki" a już ministrantem nie jestem od dawna... :)