– Na skrzyżowaniu ulic Bakończyckiej i Przemysłowej od jakiegoś czasu stoi zamknięty na kłódkę szalet typu toi toi. Komu służy, nie wiadomo. Zastanawiam się, do kogo wspomniany przybytek należy, bo jeśli jest efektem działania miasta, to może warto go udostępnić mieszkańcom – zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze